אודות המועצה

דבר ראש המועצה: היערכות מועצה אזורית חוף השרון להתמודדות עם נגיף הקורונה

תושבים יקרים, בהתאם להנחיות החדשות שפורסמו הערב, מוצאי שבת 14.3, לא יתקיימו לימודים במערכת החינוך לרבות הפעוטונים והגיל הרך.

מועדוני הקשישים גם הם לא יפעלו ואירועי התרבות השונים מבוטלים בטווח הנראה לעין. למעשה נכון לרגע זה לא ניתן לקיים התכנסות של יותר מעשרה אנשים. ההנחיה המרכזית היא להימנע ככל הניתן מהתכנסויות ולשמור על מרחק של שני מטר האחד מהשני.

אין ספק שלפנינו תקופה מאתגרת, מורכבת ומלאת סימני שאלה וגם חששות.

המועצה תערוך מחר בבוקר ישיבת היערכות מיוחדת במטרה לספק מענה רחב ככל הניתן לקהילות ביישובים, לילדים ובני הנוער, לתושבים בני הגיל השלישי, למבודדי הבית, ולכלל האוכלוסיה.

יחד עם ראשי הועדים וצוותי צח"י נפעל לספק את המענה המהיר והטוב ביותר לכל צורך שיעלה. עובדי המועצה ממשיכים להגיע לעבודה ויספקו מענה לכל פניה, אך לא תהיה קבלת קהל במועצה.

אנו זמינים לכם בטלפון ובשירותים המקוונים באמצעות אתר האינטרנט המועצתי. לרשימת קישורים נוחה הקליקו כאן: http://bit.ly/339NKmV
שאר השירותים המוניציפליים ממשיכים כסידרם, לרבות פינוי אשפה.

זוהי עת מבחן עבור כולנו. אנו מבקשים מכם להמשיך ולנהוג כפי שנהגתם עד כה – באחריות, בשיקול דעת ובקור רוח. התקופה המורכבת והאתגרים שהיא מציבה בפנינו היא עת מבחן לחוסן הקהילתי שלנו, לערבות ההדדית ולחברות המאפיינת אותנו.

המשיכו לעקוב אחר עדכונים בעמוד הפייסבוק המועצתי וכמובן להנחיות משרד הבריאות והממשלה.

יחד נעבור את הימים המורכבים האלה בצורה הטובה ביותר. נמשיך ונעדכן אתכם בכל התפתחות.
שלכם,

אלי ברכה, ראש המועצה.