אודות המועצה

הבחירות למועצת חוף השרון: התוצאות המלאות

ועדת הבחירות המרכזית פרסמה היום, חמישי, את תוצאות ההצבעה בבחירות המקומיות למליאת המועצה ולוועדי היישובים שנערכו ביום שלישי, ה-30.10 במספר מושבים ברחבי המועצה. ביום שלישי הכריזה וועדת הבחירות על אלי ברכה כראש המועצה הבא של מועצה אזורית חוף השרון לאחר שאף מתמודד או מתמודדת לא העמידו עצמם לבחירה מולו לראשות המועצה.

 

אלו הן חברות וחברי מליאת המועצה החדשים:

מבני ציון – אורלי עמיר, מבצרה- מירב קורן, מחרוצים – אנדי וולף, מיקום – מרים דרוק, מגעש – ברק בן אריה, משפיים – מאיר דור, מרשפון – גיל בן יקר, מארסוף – שוקי ארליך, מארסוף קדם – דני מנהיים, מגליל ים  – בן הטה, מכפר נטר  – שרון רומם, מבית יהושע  – צילי סלע, ברוטציה עם דוד ברנד שיחליפה באמצע הקדנציה, מתל יצחק  – פבלו לם, ומאודים  – תמנה שמולי.

ראוי  לציין, כי מספר נבחרות הציבור במליאת המועצה גדל השנה מ-2 חברות מליאה ל- 5 חברות מליאה.

 

בבחירות לוועדי היישובים קיבלו את מירב הקולות הרשימות הבאות:

  • בבצרה רשימת "באים מהלב" (לב) בראשות יעל זרח
  • בחרוצים רשימת "חרוצים אחת" (יד) בראשות זכריה מדר
  • בכפר נטר רשימת "דרך חדשה" (כן) בראשות עידו ניב
  • בבני ציון רשימת "בני ציון שלנו" (של) בראשות רינת גל פרידלנדר

 

יש לציין כי ראשי וועדי היישובים צפויים להיבחר בהצבעה נוספת בישיבת הוועד המקומי הראשונה.

 

לתוצאות ההצבעה המלאות לחצו כאן: https://bit.ly/2Qa0lz5

 

ביום שלישי, הכריזה ועדת הבחירות המרכזית על אלי ברכה כראש המועצה הבא של מועצה אזורית חוף השרון לאחר שאף מתמודד או מתמודדת נוספת לא העמידו עצמם לבחירה לראשות המועצה.

יו"ר ועדת הבחירות אבנר פוקס אמר במהלך טקס ההכרזה: "מנהל הבחירות הודיע, כי בבחירות לראשות המועצה אושרה רק הצעת מועמד אחד, אלי ברכה. לפיכך בתוקף סמכותו, ולאחר התייעצות עם ועדת הבחירות הכריז מנהל ועדת הבחירות כי אלי ברכה הוא ראש המועצה הבא של המועצה האזורית חוף השרון".

אלי ברכה ברך את הרשימות שנבחרו למליאת המועצה ולוועדי היישובים והודה לרשימות היוצאות ולכלל המתנדבים על עבודתם עם המועצה בקדנציה שהסתימה. "אני מבקש להודות לתושבי חוף השרון על השמעת קולם ותמיכתם בי, דבר שאפשר את מועמדותי כמתמודד יחיד לראשות המועצה. כמו כן מבקש להודות לחברי המליאה היוצאת ולוועדים היוצאים ולמתנדבים בוועדות השונות על שיתוף הפעולה והעבודה המשותפת לאורך השנים ולברך את חברי המליאה והוועדים החדשים שנבחרו זה עתה. אין בי ספק, שיחד, בעבודה משותפת נמשיך ונפעל לחיזוק המועצה ולחיזוק היישובים שלנו".

אלי ברכה התייחס גם לעובדה כי ימשיך לקדנציה שלישית לאחר שאף מועמדת או מועמד לא העמידו עצמם לבחירה לראשות המועצה ומסר: "אני רואה בעובדה שלא התקיימו בחירות במועצה הבעת אמון של התושבים במועצה כולה. עובדי המועצה כולם, ואני בראשה, נמשיך לפעול ולשרת אתכם התושבים. נמשיך ונדאג לחינוך ילדינו, לשמירה ופיתוח המרחב הכפרי ולחיזוק כלל היישובים והתושבים". ברכה הוסיף: "אני מתחיל את הקדנציה השלישית עם אותה אנרגיה ואותה תחושת שליחות איתה הגעתי לתפקיד. אעשה הכל להמשיך ולשרת אתכם תושבי המועצה על הצד הטוב ביותר. דלתי פתוחה בפניכם ובית המועצה הוא קודם כל הבית שלכם".