אודות המועצה

חזרה (הדרגתית) לשיגרה

אנחנו שמחים לעדכן כי לאור ההנחיות החדשות, משרדי המועצה מתחילים לחזור לשגרת עבודה מבורכת. עובדי המועצה חזרו לעבודה ואנו מחזירים אט אט את כל השירותים לעבודה וזאת בהתאם לעמידה במגבלות והנחיות ה'תו הסגול'.


בהתאם לכך, משרדי המועצה עדיין סגורים לקבלת קהל, עד שנשלים את ההיערכות והעמידה בתנאי ה" תו הסגול' החדשים, לרבות הפרדה בין עובדי המועצה לקהל. בשלב זה, עד שנסיים את ההיערכות בבנייני המועצה, ניתן לקבל את כל השירותים המוניציפליים באמצעות הטלפון ובמקרה הצורך לתאם מועד לפגישה אישית במועצה. במקביל, עומדים לרשותכם מגוון של שירותים מוניציפליים מקוונים דרך אתר המועצה.
ביום שני השבוע חידשנו את הלימודים בבתי הספר היסודיים עם חזרתם של תלמידי כיתות א-ג אל ספסל הלימודים וזאת לאחר שהסדרנו את מערך ההיסעים מכל היישובים אל בתי הספר בהתאם לכללים ולהנחיות משרד הבריאות. אתמול, שלישי, חזרו אלי הלימודים בבית החינוך המשותף גם תלמידי כיתות יא-יב ואנו נערכים בימים אלה לפתיחת גני הילדים בתחילת השבוע הבא.
השבוע פרסמנו מכתב לבעלי העסקים במועצה בנושא מתן הנחה מתשלום הארנונה לעסקים לשלושת החודשים: מרץ, אפריל ומאי, זאת בהתאם להחלטת הממשלה, משרד האוצר והפנים. פרטים מלאים על ההנחה בארנונה לעסקים ניתן לקרוא באתר המועצה.
לאור החזרה לשיגרה, אנו מחדשים את עבודת אגף הפיקוח, לרבות אכיפה בתחומי החניה ולכידת כלבים משוטטים. לצערנו, עם הורדת תדירות האכיפה בימי הבידוד, שנועדה להקל עליכם התושבים, חלה עליה חדה במספר הכלבים המשוטטים ביישובים ובעבירות החניה השונות.
לאחרונה אירעו שני מקרים חמורים של אלימות מצד תושבים כלפי פקחי המועצה העושים את עבודתם. אנו רואים בחומרה רבה מאוד אירועים אלה ומתריעים כי נפעל בחומרה וללא סלחנות כלפי כל מקרה של אלימות כלפי עובדי המועצה. אנו עומדים בקשר עם משטרת ישראל בנושא זה.
שמרו על –גם כעת, עם החזרה ההדרגתית לשיגרה והפחתת ההגבלות השונות, אנו שבים ומבקשים מכם בריאותכם, הקפידו על עמידה בהנחיות, על שמירת מרחק זה מזה, על חבישת מסכה במרחב הציבורי. אנו יכולים לומר במידה רבה של סיפוק, כי עד כה עברנו את משבר הקורונה ללא נפגעים בנפש במרחב המועצה. אנא מכם, המשיכו לגלות אחריות ומלאו אחר ההנחיות.

בברכה,
אלי ברכה,
ראש המועצה האזורית חוף השרון

 

לחצו כאן לקריאת המסמך הרשמי