אודות המועצה

כל הפרטים על ההנחה בתשלום ארנונה לעסקים בשל משבר הקורונה

בעלי עסקים יקרים, בהתאם להנחיות המדינה, ולאחר שתוקנו ההוראות ברשומות תקנות ההסדרים במשק, אנחנו מבקשים להביא לידיעתכם, כי בשל משבר הקורונה, לא ייגבו מיסי ארנונה לעסקים עבור שלושת החודשים מרץ, אפריל ומאי בשנת התקציב 2020.

תוקף ההנחה, , החל מיום 01.03.2020 ועד ליום 31.05.2020.

ההנחה מתשלום ארנונה לעסקים תינתן באופן אוטומטי, מבלי שבעל העסק יצטרך לפנות בנושא למועצה והוראות הקבע עבור חודשים אלה לעסקי הזכאים לא יחויבו.

השובר התקופתי לחודשים מאי ויוני , לנכסים הזכאים להנחה, יכלול חיוב בגין חודש יוני 2020 בלבד.

כל בעלי העסקים אשר שילמו מראש לשנת 2020 יקבלו החזר כספי ישירות לחשבונם. על מנת לקבל את ההחזר , מתבקשים בעלי העסקים הרלוונטיים, להעביר למחלקת גביה את פרטי חשבון הבנק שלהם לדוא"ל misim@hof-hasharon.co.il לצורך ביצוע החזר כספי ישירות לחשבונם.

יתרות זכות במידה ותיוצרנה יקוזזו מחיוב 07-08/2020.

חשוב להדגיש, כי בהתאם לתקנות ולצו הארנונה של המועצה, ההנחה מותנית בתשלום יתרת חוב הארנונה השנתי בתשלום מראש, בהוראת קבע או בהעברת שיקים לכל שנת הכספים. אי הסדרת החוב, לרבות עד סוף שנה , תביא לביטול ההנחה.

שימו לב!  לא תינתן הנחה לעסקים לממכר מזון, בית מרקחת, חנות אופטיקה, חנות שעיקר עיסוקה מכירת מוצרי היגיינה, מעבדה לתיקון מוצרי תקשורת או מחשבים  וכן לנכס שהמחזיק בו הוא המדינה או תאגיד בריאות, חברה ממשלתית , תאגיד מים וביוב, בנק, חברות ביטוח, מערכות סולאריות, קרקע תפוסה למערכות סולאריות, מבנה מגורים, אדמה חקלאית ומבנה חקלאי.

 

אנו זמינים לכל שאלה והבהרה

בדוא"ל : misim@hof-hasharon.co.il

ובטלפון: 09-9596526,522,541

אנו תקווה שנעבור תקופה זו במשותף בבריאות טובה ובהתאוששות כלכלית