אודות המועצה

מליאת המועצה אישרה: חיילי מילואים תושבי חוף השרון יהיו זכאים להנחה בארנונה

מליאת המועצה חוף השרון אישרה תקנה חדשה למתן הנחה בארנונה לתושבי המועצה המשרתים בשירות מילואים פעיל. ההחלטה התאפשרה הודות לתקנות חדשות עליהם חם לאחרונה שר הפנים, אריה (מכלוף) דרעי, המסמיכות רשויות מקומיות ואזוריות להעניק לאזרחים בשירות מילואים פעיל הנחה בשיעור הארנונה למגורים עד 5% מסכום חיוב הארנונה השנתי.

חייל מילואים פעיל מוגדר כאזרח המבצע לפחות 20 ימי מילואים מצטברים בתקופה של שלוש שנים, או לחילופין חייל מילואים שטרם מלאו לו 3 שנים לשחרור משירות סדיר, וביצע 14 ימי מילואים בתקופה של שנה או שנתיים צמודות זו לזו.

ראש המועצה, אלי ברכה: " זה מהלך נכון וצודק ואני מברך עליו וגאה שאישרנו אותו פה אחד במליאת המועצה. מועצת חוף השרון מעריכה ומודה למשרתי המילואים, שירות שאינו מובן מאליו. אני שמח שניתנה לנו האפשרות להיטיב איתם ולהקל עליהם".

כיצד בודקים אם אתם זכאים?
בחינת הזכאות נעשית על ידי משרד הביטחון, ולעומדים בקריטריונים תונפק תעודת 'משרת מילואים פעיל'. ההנחה תוענק לתושב אשר יציג תעודה זו, או בהצגת אישור תקף מצה"ל כי הוא משרת מילואים פעיל.

תושב המעוניין לברר פרטים בנוגע לזכאותו לקבלת התעודה, מוזמן ליצור קשר עם מוקד מילואים בטלפון: 03-6553655 או במייל: moked_miluim@mail.idf.il