אודות המועצה

פסטיבל המוזיקה בחוף השרון

אירועי פסטיבל המוזיקה במועצה התחילו עם אירוע הוקרה לתנועות הנוער. כ-600 חניכים מכל התנועות הפועלות במועצה הגיעו, והיה מרגש מאוד לראות את הנערים והנערות במדי תנועה ודגלים. הערב הסתיים עם הופעות מצוינות של סטפן וערוץ הכיבוד.

ביום חמישי, 25.5, התקיים אירוע מוזיקה בהובלת הקונסבטוריון בסימן הצדעה ליענקל'ה רוטבליט, שגם הגיע והתארח. למופע הגיעו כ-650 איש שנהנו מפירות היצירה המקומית של הרכבים צעירים שפועלים כאן אצלנו בבתי הספר השונים במועצה. תודה רבה לאבי הדר וצוות המורים, וכמובן לפאני המנהלת בפועל.
חתמנו את האירועים בשישי, 26.5, עם מופע השיא של הפסטיבל – "שישי שמח". מוש בן ארי ונצ'י נצ' הופיעו בפני 1,300 תושבים שהגיעו לחגוג בקיבוץ געש. חוץ משמש והרבה מוזיקה, נהנינו גם מדוכני מזון מקומיים איכותיים.
אנחנו רוצים להודות לכל מי שעמל בשבוע הזה בכדי שנצליח ביחד:

תודה גדולה לאליעד, מנהל תחום ילדים נוער צעירים וספורט, ולצוות שלו: הילה, זיו , עוז, דגן ולירז.

תודה לרכזי תנועות הנוער: יואב, אוראל, פז, דניאל וירדן על הצלחת אירוע ההוקרה, ותודה לכל המדריכים מהתנועות על שיתוף הפעולה.

תודה למחלקות המועצה השונות: ביטחון, רכש, פיקוח, מחלקת חינוך, רישוי עסקים על התמיכה והעזרה בשבוע זה.

תודה לויסמן הפקות – לחן המנכ"לית ולקמילה. תודה להילה בכר ממחלקת נוער ילדים צעירים וספורט על הפקת הפסטיבל

תודה לקיבוץ געש על רוחב לב והנדיבות שלא ברורה מאליה. תמיד כיף להתארח בבית שלכם ובעיקר לספוג את האווירה המיוחדת של הקיבוץ. תודה לאופיר דרורי על ההפקה בפועל, וליהלי אוחובסקי, יד ימינו.

ותודה אחרונה לכם התושבים שהגעתם לחגוג איתנו. נתראה בפסטיבל המוזיקה הבא!

תמונה של מוש בן ארי מפסטיבל המוזיקה