אודות המועצה

צעירי חוף השרון ייקחו חלק בתכנית מנהיגות בינלאומית

20 תלמידי י-י"א מיישובי חוף השרון ייבחרו לקחת חלק בתכנית מנהיגות בינלאומית וייצגו את חוף השרון וישראל בקונגרס קהילות יהודיות
מועצה אזורית חוף השרון  פותחת את המחזור הראשון של שותפות דילר חוף השרון- בואנוס איירס, ארגנטינה, ומזמינה את תלמידי י-י"א להיות חלק מקבוצה איכותית של 20 בני נוער אשר ייצגו את חוף השרון בפרוייקט הבינלאומי של הקהילות היהודיות ברחבי העולם.
תוכנית עמיתי דילר היא תוכנית מנהיגות המזמינה קבוצה נבחרת של תלמידי י'-יא' יהודים מקהילות שונות בארצות הברית, קנדה, דרום אפריקה, אוסטרליה, אירופה, דרום אמריקה וישראל לקחת צעד קדימה, להוביל את הקהילות שלהם.
השנה צפויים לקחת חלק בתכנית כ- 640 בני נוער מ-16 קהילות בצפון אמריקה, דרום אפריקה, אוסטרליה, אירופה ודרום אמריקה ו- 16 קהילות בישראל.  הצעירים שייקחו חלק בתכנית יעברו תוכנית הכשרה של למעלה משנה בנושאי מנהיגות קהילתית, בניית קשר לעם היהודי ולישראל והעמקת הזהות היהודית של משתתפיה.
התכנית תתקיים בין החודשים נובמבר ועד אוגוסט והיא דורשת מהתלמידים שייקחו בה חלק מחויבות רבה. מלבד תכנית המפגשים שתיערך לאחר שעות הלימודים, כוללת התכנית שלושה סמינרים בסופי שבוע וסמינר קיץ בחודש יולי הכולל טיול משותף בישראל עם קבוצת דילר ארגנטינה ושבוע הקהילה שבו חניכי התוכנית אחראים על תכנון וביצוע שבוע שלם במועצה האזורית חוף השרון.
אחת מפעולות השיא של התכנית היא נסיעה של התלמידים הצעירים  לבואנוס איירס בירת ארגנטינה בסוף חודש מארס 2017.
על המעוניינים להשתתף בתכנית עמיתי דילר,  להגיש מועמדות עד לתאריך ה-19 בספטמבר באמצעות מילוי טופס באתר מועצת חוף השרון . לאחר מילוי הטופס יגיע כל מועמד למרכז הערכה אשר יתקיים בשני מועדים בסוף חודש ספטמבר. מועמדים בולטים יזומנו למרכז הערכה נוסף וסופי שבו יקבע הרכב הקבוצה.
תכנית עמיתי דילר מציעה למשתתפיה הזדמנות ייחודית להכשרת מנהיגות שנתית במהלכה ייצאו לפרק שליחות בבואנוס איירס, ארגנטינה, וישתתפו בקונגרס דילר הבינלאומי שייערך בישראל עם בני נוער מארה"ב, קנדה, דרום אפריקה, אוסטרליה, אירופה, דרום אמריקה וישראל.
מתעניינים בתכנית? אתם מוזמנים לערב חשיפה הכולל מפגש עם בוגרים משנים קודמות. כל הפרטים באתר החדש של מועצה אזורית חוף השרון.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לרכז התכנית, דגן כהן במייל: dagan.diller@gmail.com  או בטלפון 054-6780105

לפרטים והרשמה לערב החשיפה https://www.tixwise.co.il/he/event/151945/99afcd14d49edf9b9d6df426811e4c283d866f7c137756

 

להורדת טופס הגשת מועמדות למרכזי הערכה – "דילר חוף השרון"https://docs.google.com/forms/d/1qqu_Ooc6xLNypfIOTgdYnvb7nRhLSiQHfSQCqQ4wDRQ/edit

הזמנה לפרויקט עמיתי דילר